Par Mums

Consolis Latvija ir vadošais saliekamā dzelzsbetona ražotājs Latvijā kopš 1999. gada, piedāvājot saviem klientiem daudzpusīgus būvniecības risinājumus dažāda veida ēkām un infrastruktūras objektiem, kuru celtniecībā tiek izmantotas saliekamā dzelzsbetona konstrukcijas.

Consolis Latvija ir meitas uzņēmums holdingkompānijai CONSOLIS, kas dibināta 2005. gada nogalē apvienojot Somijas uzņēmumu grupu „Consolis Oy Ab” un Francijas dzelzsbetona ražošanas tirgus līderi „Bonna Sabla”. Šobrīd Consolis grupā ietilpst dzelzsbetona ražotnes vairāk kā no 17 valstīm, kopumā Consolis grupā nodarbinot vairāk nekā 10 000 darbinieku un sasniedzot 1 biljoni EUR apgrozījumu 2020. gadā.

Consolis saviem klientiem piedāvā risinājumus dzīvojamo, industriālo un sabiedrisko ēku būvniecībai, kā arī dzelzceļu un ceļu infrastruktūras attīstībai. Rūpnīcās tiek ražots plašs produktu klāsts, piemēram, sienas, sijas, pārsegumu plātnes, dažāda veida kolonnas, dzelzceļa gulšņi, tiltu un tuneļu elementi.

Vīzija

Consolis Latvija vīzija ir būt galvenajam sadarbības partnerim un līderim dzelzsbetona konstrukciju ražošanā Latvijā, piedāvājot inovatīvus un konstruktīvus risinājumus būvniecības un infrastruktūras attīstības jomā.

 Misija

Consolis Latvija misija ir nodrošināt klientus ar augstākās kvalitātes dzelzsbetona konstrukciju risinājumiem, balstītiem uz Consolis kompetencēm un atbilst klientu vajadzībām.

Mūsu uzņēmums, Consolis Latvija”, piedāvā daudzpusīgu risinājumu ēku būvniecībai un infrastruktūras attīstībai, specializējas projektēšanā un augstas kvalitātes saliekamā dzelzsbetona izstrādājumu ražošanā. Dzelzsbetona konstrukcijas tiek izgatavotas atbilstoši katras ēkas individuālai arhitektūrai un saskaņā ar Eiropas kvalitātes standartiem, kas sniedz iespēju piedalīties lielāko būvniecības projektu īstenošanā.

Consolis Latvija piedāvā modernus un daudzpusīgus risinājumus dažādu objektu būvniecībai:

  • dzīvojamās ēkas
  • tirdzniecības centri
  • biroju un sabiedriskās ēkas
  • industriālās un ražošanas ēkas
  • noliktavas un loģistikas centri
  • daudzstāvu autostāvvietas
  • lauksaimniecības tvertnes,  rezervuāri un ēkas;
  • tilti, tuneļi, dzelzceļa gulšņi un peroni, un citi infrastruktūras elementi;
  • privātmājas

Consolis Latvija produkcija

aptver plašu dzelzsbetona konstrukciju klāstu, kas ļauj piedāvāt kompleksus karkasa risinājumus. Mēs ražojam dažāda veida dzelzsbetona elementus (ar padziļinājumiem un ieliekamām detaļām), saskaņā ar klienta būvniecības projekta rasējumiem, ievērojot katra indivīda vajadzības un vēlmes, ņemot vērā slodzes un kopējo būvniecības risinājuma konceptu – pārseguma plātnes, TT plātnes, vienslāņa, divslāņu un trīsslāņu sienas, kolonnas, sijas, kāpņu laidus un laukumus, balkonus un citu elementus. Mūsu saražoto elementu kvalitāti apliecina izsniegtie sertifikāti, kas izsniegti saskaņā ar Eiropas standartiem.  Sertifikātus var aplūkot un lejuplādēt šeit.

Consolis pieredze un ražošanas iespējas

nodrošina dažādu individuālu projektu realizāciju. Consolis var lepoties ar tādu projektu realizāciju kā augsta spiediena caurbrauktuves slēpošanas kūrortos, zemūdens gāzesvadu caurules, dažādas pārejas golfa laukumos, dzelzsbetona rifu imitācijas, lai vairotu zivju populāciju, nostiprinājuma balstus vīna glabātuvēm, vēja ģeneratoru torņus un daudzus citus netradicionālus risinājumus. Sazinoties ar mūs pārdošanas speciālistu vai konstruktoru Jūs saņemsiet kvalitatīvu konsultāciju par saliekamā dzelzsbetona plašajām arhitektoniskajām iespējām.

Consolis Latvija piedāvā

pilnu pakalpojumu klāstu no idejas līdz būvniecībai, kas saistīti ar projektiem saliekamā dzelzsbetona jomā. Mūsu speciālisti sniegs Jums profesionālas konsultācijas par efektīvākajiem risinājumiem, ne tikai projekta izstrādes stadijā, bet visā tā realizācijas laikā, kā arī palīdzēs un veiks konstrukciju projektēšanu. Tāpat mūsu piedāvājums iekļauj saražoto vienību uzglabāšanu uz noteiktu laiku, elementu piegādi uz būvobjektu, montāžas pakalpojumus un darba koordināciju.

Consolis Latvija rūpnīca un birojs

atrodas Rumbulā, Getliņu ielā 22. Kompānijā šobrīd strādā apmēram 150 darbinieki. Uzņēmuma apgrozījums 2014. un 2015. gadā bija vairāk kā 8.5 miljonu EUR. Consolis Latvija ar savu produkciju  nodrošina ne tikai vietējo tirgu, bet arī eksportē uz Skandināvijas tirgiem – Norvēģiju un kopš 2015. gada arī uz Zviedriju.

Šobrīd uzņēmums, sadarbojoties ar grupas uzņēmumiem, aktīvi ievieš un pielieto starptautiski atzītus instrumentus, piemēram, LEAN, kas sniegs iespēju optimizēt kontroles un ražošanas procesus un palielināt ražošanas jaudu.