Vienslāņa sienas

Saliekamā dzelzsbetona vienslāņa sienas var izmantot gan kā slodzi nesošas konstrukcijas, gan arī kā nodalošas starpsienas.

Consolis Latvija rūpnīcā iespējams izgatavot dažāda biezuma sienas. Sienas biezums tiek izvēlēts atkarībā no tehniskajiem nosacījumiem – pacelšanas cilpas, stiegrojuma daudzums, slodzi nesoša vai nenesoša konstrukcija u.c.

Projektējot vienslāņa sienas jāatceras, ka sienas biezums atkarīgs arī no savstarpējā novietojuma ar citiem elementiem. Piemēram, ja uz sienas tiek novietoti divi pārsegumu paneļi, tad sienas biezumam ir jābūt vismaz 200mm, bet, ja vienslānis darbojas tikai kā telpas atdaloša starpsiena, tad sienas biezums var sasniegt līdz pat 100mm, ja tiek ievēroti būvprojekta noturības un ilgmūžības nosacījumi.

Sienu dekoratīvā apdare – krāsošana veicama tikai pēc apmešanas darbiem. Izgatavojot sienas, ir iespējama  dažādu ieliekamo detaļu iestrāde ražošanas procesā, piemēram, elektrības un tehnisko iekārtu izvietošana, saskaņā ar būvprojektu un pasūtītāja sniegto informāciju.