Bashallen

Bashallen – tas ir invoatīvs industriālās halles koncepts. Bashallen būves plānojums, sniedz Jums plašas telpu izmantošanas iespējas, atbilstoši Jūsu uzņēmuma mērķiem un vajadzībām – atvērta tipa telpa, ražošanas cehs, biroja telpa, izstāžu zāle, loģistikas centrs, rūpnīca, veikals utt. Pateicoties būves konstrukcijai tā ir viegli pārplānojama un pielāgojama atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

Katra Bashallen būve ir unikāla, tās dizaina iespējas ir neierobežotas un Jūsu vēlmēm atbilstošas. Mēs varam piedāvāt visdažādākos fasādes risinājumus – sākot ar apdares krāsu variācijām līdz pat kombinācijām ar stiklu un koka elementiem. Izmantojiet savu iztēli un Bashallen pieskaņosies Jūsu vēlmēm.

Bashallen sastāv no diviem moduļu elementiem: STT tipa divslīpu jumta paneļi un nesošās ārējās fasādes “sandwich” tipa sienas. Moduļu elementu apvienojuma rezultāts ir  izturīga un estētiska celtne. STT tipa jumta paneļi  tiek balstīti uz fasādes sienām, neizmantojot atbalsta kolonnas. Šāda tipa konstrukcija nodrošina plašākas telpas Jūsu uzņēmuma vajadzībām. STT tipa plātņu jumta garums var sasniegt līdz pat 32 m!

Bashallen

Galvenie ieguvumi:

  • ātrs ražošanas un montāžas process – dzelzsbetona konstrukcijas ļauj veidot lielus laidumus līdz 32 m (bez kolonnām) un viegli maināmas garuma modulācijas par 2,4 m.
  • drošība – būve tiek celta no ugunsdrošām dzelzsbetona konstrukijām
  • mazāki izdevumiem  – betona siltumvadītspējas īpašības nodrošina iekštelpu mikroklimatu, samazinot Jūsu  izmaksas par ēkas dzesēšanai un apkurei izmantoto enerģiju
  • vienmērīga temperatūra telpās – Dzelzsbetona konstrukcijas  absorbē un notur siltumu, kas  garantē nemainīgi komfortablu iekštelpu mikroklimatu gan vasarā, gan ziemā

Bashallen, tā ir ilgtspējīga un kvalitatīva dzelzsbetona ēka. Bashallen ir ekonomiski izdevīgs risinājums ilgtermiņā.

Komforts un elastība apvienojumā ar augstākās kvalitātes betonu.