Terrazzo

CONSOLIS PrecaStairs™ ar Terrazzo – augstas kvalitātes saliekamā dzelzsbetona kāpnes ar Terrazzo mākslīgā akmens virsējo slāni gan dzīvojamām, gan komerciālām ēkām.

 

CONSOLIS PrecaStairs™ kāpņu laidi un kāpņu laukumi, pateicoties to apdares kvalitātei, ir piemēroti gan dzīvojamām, gan dažādām komerciālām ēkām. Kāpņu elementi tiek izgatavoti rūpnīcā un piegādāti būvlaukumā jau gatavi montāžai. Ir pieejami dažādu veidu PrecaStairs™ kāpņu elementi atbilstoši jūsu vajadzībām. Pakāpienu skaits kāpņu laidā ir atkarīgs no stāva augstuma.

CONSOLIS PrecaStairs™ kāpņu ražošana ir sertifi cēta saskaņā ar ISO 9001 un ISO 14001 prasībām un tās tiek ražotas mūsu rūpnīcās Skandināvijas valstīs, kas atbilst augstākajiem kvalitātes undrošības standartiem.

Terrazzo slāņi tiek izgatavoti un pulēti mūsu  rūpnīcās, izmantojot augsto tehnoloģiju iekārtas. Tradicionālais Terrazzo ir kompozītmateriāls – betona maisījums, kura sastāvā ir 70 procenti dažādu marmora šķembu un 30 procenti cementa. PrecaStairs™ ar Terrazzo piešķirs Jūsu ēkai skaistu, elegantu un modernu izskatu, kas saglabāsies ilgus gadus, jo tas ir ilgmūžīgs produkts. Terrazzo ir viens no visekonomiskākajiem materiāliem kāpņu apdarei.

PrecaStairs™ ar Terrazzo iezīmes

  • Augstas kvalitātes koncepcija, ko izstrādājusi CONSOLIS grupa.
  • Ātra ražošana un montāža: saliekamās pelēkā betona kāpnes ar Terrazzo virsējo slāni.
  • Terrazzo mākslīgajam akmenim ir pulēta virsma, tas ir izturīgs un viegli tīrāms.
  • Pieejamas 36 dažādas krāsās atbilstoši Jūsu gaumei un vajadzībām.
  • Piemērots jaunām dzīvojamām un komerciālām ēkām.

Vairāk informācijas par PrecaStairs™ ar Terrazzo